fbpx

Малоквартирний житловий будинок

вулиця Бориса Литвака 36

9

поверхів

64

квартири

8

офісів

18

паркомісць

НА СТИКУ ІСТОРІЇ
и современности

позиціонування

«Будинок на Міщанській» - малоквартирний житловий будинок, який будується
в історичному ареалі міста і повинен стати окрасою вулиці Бориса Литвака.

«Будинок на Міщанській» - п'ятий за рахунком будівельний об'єкт, який створює наша компанія.

Між двома існуючими будівлями, ми точково і гармонійно вписуємо наш будинок.

I квартал +2020

початок будівництва

IV квартал 2021

Строк здачі

КОНЦЕПЦІЯ

Уявіть, що ваш будинок має не тільки ціною, але і цінністю, що він як «родове гніздо» або сімейна реліквія передається з покоління в покоління. 

«Будинок на Міщанській» - це всього 64 квартири, закрита територія, особлива атмосфера тепла, комфорту і домашнього затишку.

Дуже скоро Ви будете знати майже всіх своїх сусідів, а може, і будете дружити сім'ями. 

Може бути, у вас навіть з'являться спільні традиції: збиратися у вихідні, відзначати разом Новий Рік або дитячі свята.

У цьому проекті ми доклали максимум зусиль, щоб ви не думали про будинок, а просто насолоджувалися життям в ньому: продумані планування, цікаве оформлення фасаду з підсвічуванням, «французькі балкончики», внутрішньодворових парковка, економічна система опалення та подачу гарячої води, насосна станція і багато іншого.

Кожна деталь продумана до дрібниць, що не залишить байдужим навіть самого витонченого покупця. Ми будуємо, згідно з останніми будівельним нормам, де конструктивні запаси міцності збільшені на 30%.

Після завершення будівництва, допомагаємо створити ОСББ і передаємо будинок на баланс мешканців для самостійного обслуговування. Краще за всіх, хто може створити і підтримувати порядок і затишок в домі - це тільки самі мешканці!

архітектура

неокласицизм

ЯРКИЙ І ДОРОГИЙ

Після затишшя в період домінування архітектури модернізму (приблизно після другої світової війни до середини 1980-х років) неокласицизм пережив деяке відродження.

Це відродження простежується в русі нового урбанізму і використання классицистских елементів в рамках архітектури постмодернізму в іронічному ключі, особливо в світлі домінування модернізму.

У той час як деякі продовжували працювати з класицизмом іронічно, деякі архітектори, такі як Томас Гордон Сміт, почали серйозно розглядати класицизм.

О проекте Официальный сайт застройщика
Догори

Залишити заявку